В Європарламенті ініціативу Зеленського прирівняти корупцію до державної зради назвали “спробою позбавитись політичних опонентів”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Європарламенті розкритикували ініціативу президента Зеленського прирівняти корупцію під час війни до державної зради, що призведе до передачі частини корупційних справ від НАБУ до СБУ. Обговорення відбулося на засіданні комітетів Європарламенту щодо програми підтримки України у 2024-2027 роках на 50 млрд євро.

За словами віце-голови делегації Європарламенту в Парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС Віоли фон Крамон, вона “стурбована останньою ініціативою президента Зеленського щодо боротьби з корупцією.

“Я розглядаю її як спробу позбавитись політичних опонентів. Вона не спрямована на посилення існуючих антикорупційних інституцій як НАБУ та САП, а на надання значних повноважень СБУ. Ми маємо уважно стежити за розвитком подій”, – наголосила євродепутат. 

Доповідач з питань України у Європейському Парламенті Міхаель Ґалер також завив про недоцільність перекладати боротьбу з корупцією на СБУ шляхом перейменування корупції на державну зраду.

“Я вважаю недоцільним під час війни перекладати відповідальність за боротьбу з корупцією з діючих інституцій, таких як НАБУ та САП, на СБУ шляхом перейменування корупції на державну зраду”, – зазначив Ґалер.

Читай у Google News!