В ЄC розкритикували новий закон про відповідальність за брехню у деклараціях

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
В ЄC розкритикували

Новий закон про повернення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування не створює механізм стримування корупції, йдеться у повідомленні Європейської служби зовнішніх зв’язків. 

Повідомляється, що віцепрезидент Європейської комісії, високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель і комісар Євросоюзу з питань європейської політики сусідства і розширення Олівер Варгеї обговорили з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем реалізацію порядку денного реформ в Україні.

У пресслужбі підкреслили, що Боррель і Варгеї наполегливо закликають Україну продовжувати зусилля зі зміцнення верховенства права і боротьби з корупцією, хоча визнають прогрес України на шляху реформ, здобутий попри дестабілізаційні дії росії і війну на Донбасі, а також всупереч викликам, пов’язаним з пандемією коронавірусу.

Боррель наголосив на важливості відновлення кримінальної відповідальності за брехню у деклараціях, нагадуючи про потребу розв’язання питань, пов’язаних з нещодавнім рішенням Конституційного суду України.

“Він зазначив, що нещодавно проголосований закон щодо декларування активів (навіть якщо є кроком у правильному напрямку у відповідь на рішення КСУ від 27 жовтня 2020 року), має декілька недоліків і не створює необхідного засобу для стримування і попередження корупції”, – йдеться у повідомленні.

Читай у Google News!