В “Азові” закликали владу зробити неможливе і врятувати бійців

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Азов

В “Азові” закликали владу, щоб вона зробила все можливе і неможливе для порятунку бійців з “Азовсталі”, а не лише казали, щоб “трималися”. Про це в інтерв’ю prm.ua заявив заступник командира полку “Азов” Святослав “Калина” Паламар.

“Наказ тримати оборону Маріуполя, який нам надійшов, у тому числі, з 24 лютого і по сьогоднішній день – це вже 77 днів. Я вважаю, виконувати такий наказ практично неможливо, але ми його виконуємо і продовжуємо виконувати в таких нелюдських умовах, які світ, мабуть, ще не бачив… Зробіть неможливе. Ми віримо, що це зробити варто. І це в першу чергу порятунок наших солдат та наших поранених воїнів”, – наголосив він.

За його словами, станом на зараз жодна евакуація поранених не відбулася, жодних медикаментів та жодної допомоги пораненим не надано.

“Треба зробити неможливе. І якщо ви не можете зробити військовим шляхом, зробіть це політичним шляхом. Не кажіть, що “ми робимо все можливе”. Зробіть неможливе. Тому що життя наших солдат, життя наших поранених бійців та поховати наших загиблих бійців повинно бути пріоритетом для кожного громадянина, для кожного політика та для кожного військового в нашій країні, в тому числі”, – заявив “Калина”.

Він закликав військово-політичне керівництво більш активно діяти.

“Тому працюйте, залучайте міжнародну підтримку та врешті-решт дійте. Тому що 77 днів ми чуємо тільки одне: “Тримайтесь. Скоро буде допомога”, тримайтеся ще десять днів, тримайтеся ще 15 днів, і ми вас витягнемо, але ви обороняйте, є наказ на оборону”. Ми його виконуємо, ми чекаємо, ми надіємося. І, знаєте, хлопці, які гинуть, вони гинуть з надією на те, що керівництво країни їх витягне. І вони вірять, вони воюють з тим і вірять в те, що вони роблять правильно, що вони воюють за свій народ, що вони відстоюють інтереси української нації”, – зауважив Паламар.

Крім того, бійці “Азову” закликали українців звертатися до світових лідерів за підтримкою і нагадали про процедуру “екстракшн” щодо захисників Маріуполя

“Якщо наша влада не може… Я не хочу вірити в те, що вони роблять недостатньо. Я хочу вірити в те, що вони роблять багато для того. І я закликаю громадян підтримати нас. Ми відчуваємо цю підтримку. І звертатися до світових лідерів, до світу, до громадян інших країн, щоб вони вплинули. Тому що насправді практика в історії військовій така є: коли військових виводять…” – зауважив заступник командира полку “Азов”.

Читай у Google News!