Уряд розширив перелік заборонених російських товарів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кабінет міністрів розширив перелік товарів походженням з Російської Федерації, які заборонені до ввезення в Україну, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Ухвалені урядом постанови, зокрема, вводять заборону на ввезення в Україну таких груп товарів походженням з території рф:

  • Формалін, карбамідо-формальдегідний концентрат, карбамідо-формальдегідні смоли;
  • Пружини для візків вантажних вагонів (циліндричні гвинтові зовнішні, циліндричні, гвинтові внутрішні);
  • Електрична апаратура для комутації або захисту електричних кіл (реле), що використовується в пристроях залізничної автоматики господарства сигналізації та зв’язку;
  • Провідники електричні для напруги понад 1000В;
  • Банки для консервування (стерилізаційні банки), пляшки для харчових продуктів та напоїв з безбарвного скла та кольорового скла, інші скляні ємності.

“Заборона імпорту вказаних товарів походженням з Російської Федерації не призведе до виникнення дефіциту, оскільки значна частка виробничих потужностей окремих галузей є незадіяною. Разом з тим рішення Уряду сприятиме збільшенню обсягів власного виробництва української продукції та позитивно позначиться на виробничих і фінансових показниках українських підприємств відповідних галузей”, – прокоментував рішення Степан Кубів.

Прийняте рішення також дозволить переорієнтацію експорту на внутрішній ринок склотари та диверсифікацію імпорту продукції, зокрема за рахунок збільшення торгівлі з країнами ЄС, наголошується у повідомленні. “У свою чергу це сприятиме інвестиційній активності українських компаній, дозволить українським виробникам зберегти існуючі та створити нові робочі місця, збільшити відрахування податків до бюджетів усіх рівнів”, – зауважують у міністерстві.

Як повідомлялося, Україна підписала Угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем.

Читай у Google News!