“Укрнафта” відсудила більше $40 млн у росії в міжнародному арбітражі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міжнародний арбітражний суд ухвалив стягнути з Російської Федерації на користь ПАТ “Укрнафта” 44,4 млн дол. компенсації за експропріацію інвестицій української компанії на території АР Крим, а також понад 3,5 млн дол. арбітражних витрат. Про це йдеться у повідомленні Укрнафти.

“12 квітня 2019 року арбітражний суд своїм рішенням стягнув з Російської Федерації на користь ПАТ “Укрнафта” 44,455012 млн дол. США компенсації за експропріацію інвестицій ПАТ «Укрнафта» на території АР Крим, а також понад 3,5 млн дол. США арбітражних витрат”, – йдеться у повідомленні.

На суму компенсації, згідно з рішенням арбітражного суду, нараховуються відсотки, починаючи з 22 квітня 2014 року. Станом на квітень 2019 року розмір нарахованих відсотків перевищив 5,5 млн дол. США.

“Позитивного рішення арбітражного суду Укрнафта змогла досягти за загального сприяння міноритарних акціонерів, які не лише допомогли у виборі способу захисту порушених прав, а й сприяли в оплаті арбітражних витрат. Крім того, спільний розгляд аналогічних справ ПАТ “Укрнафта” (справа № 2015-34) і ТОВ “Стабіл” та інших (справа № 2015-35) дозволив зменшити витрати на арбітражне провадження”, – додали у компанії.

Як повідомлялося, у квітні 2014 року, невдовзі після анексії АР Крим Російською Федерацією, незаконні збройні формування держави-агресора захопили адміністративні приміщення і 16 автозаправних станцій ПАТ “Укрнафта”.

Читай у Google News!