Українського генерала засудили за дії, які здійснив агресор. Це слідування російському наративу – Фріз

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
слідування російському наративу

Вирок генералу Віктору Назарову, якого визнали винним у загибелі українських воїнів через збитий російськими терористами літак ІЛ-76, це слідування російському наративу. Про це у Facebook написала народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз.

“Одна з недооцінених подій тижня – це вирок генералу Назарову, якого визнали винним у збитті літака і загибелі українських воїнів”, – наголосила політик.

“Коли Гаага розпочинає впровадження проти росіян за військові злочини в Криму і на Сході нашої держави – в Україні судять українського генерала за дії, які здійснив проти нас військовий агресор. Це слідування російському наративу – про громадянський конфлікт в Україні”. – переконана Фріз.

“Цемаха, який організовував збиття МН-17, видають росії. “Вагнерівців”, яких мали затримати українські спецслужби і серед яких були причетні до збиття українських військових літаків, відпускають в росію. І в рамках цієї хибної політики замирювання з агресором судять та роблять винними українських військовослужбовців, які захищали Україну. Це не лише несправедливість, це підрив морального духу армії, а отже обороноздатності країни”, – резюмує народна депутатка.

Читай у Google News!