Український анімаційний фільм отримав нагороду в Пекіні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Анімаційний фільм “Кохання” українського режисера Микити Лиськова отримав нагороду у номінації “Вибір журі” на Міжнародному Пекінському кінофестивалі Feinaki Beijing Animation Week, повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

“… анімаційний фільм “Кохання” [автор та режисер Микита Лиськов, музичне оформлення та звук Антон Байбаков, продюсер Андрій Границя, компанія “Т.Т.М.”] взяв участь у конкурсній програмі Міжнародного Пекінського кінофестивалю Feinaki Beijing Animation Week і отримав нагороду “Вибір журі””, – йдеться у повідомленні.

Короткометражна анімаційна картина Микити Лиськова «Кохання» вже взяла участь у більш ніж 20-ти міжнародних фестивалях в Україні та за кордоном і отримала низку перемог. Світова прем’єра картини відбулась на найпрестижнішому у світі фестивалі анімаційного кіно в Ансі.

Стрічка розповідає історію кохання за допомогою символів: дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки. Фільм був створений компанією “Т.Т.М.” за 100% підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читай у Google News!