Українські реалії. Глава ГУР Буданов, його друг Гогілашвілі з бази Миротворця та “Голосєєвская пустинь”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Глава Головного управління розвідки Кирило Буданов тимчасово проживає в будинку зі скандальним ексзаступником голови МВС Олександром Гогілашвілі. Про це Буданов заявив у коментарі bihus.info,

“Я там не живу, а тимчасово проживаю, оскільки у моїй квартирі робиться ремонт. Гогілашвілі є моїм другом, я цього ніколи не приховував. Він мені запропонував на певний період пожити у нього”, – сказав Буданов.

Глава ГУР також зазначив, що знає Гогілашвілі близько 2,5 років. За його словами, будинок офіційно орендує дружина Гогілашвілі – Марія Левченко, помічниця президента Володимира Зеленського.

Як повідомляється, будинком володіє Діана Стрелковська – дружина В’ячеслава Стрелковського, якого “ЗМІ називають організатором конвертцентрів”. Буданов сказав, що йому відомо про власника будинку. “Публічно я, чесно кажучи, не дуже пам’ятаю, у чому його звинувачували. Але цю особу пов’язували з незаконним обігом готівки. Обнал”, – додав Буданов. 

Водночас, як пише історик та журналіст Андрій Ковальов на своїй сторінці у Facebook, дружина Буданова Маріанна – прихожанка скандально відомого Покровського чоловічого монастиря “Голосєєвская пустинь” Російської Православної Церкви в Україні, в якому переховувався терорист так званої “ДНР” Рафаель Лусваргі.

Читай у Google News!