Україні життєво важливо негайно відновити співпрацю з МВФ – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Через ситуацію з розповсюдженням коронавірусу, Україні життєво важливо відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, і фракція “Слуга народу” мають обирати між інтересами громадян та мрією олігарха Ігоря Коломойського. Про це п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко сказав у своєму відеозверненні.

“Українська опозиція, уособлена командою Європейська Солідарність, підставила плече владі, на якій лежить найбільша частка відповідальності у боротьбі з коронавірусом. Ми ініціювали позачергове засідання Верховної Ради. Підтримали ініціативи Уряду. Партійні структури почали волонтерську діяльність – доставку продуктів та ліків літнім людям, яким особливо небезпечно виходити з дому. Мій благодійний фонд змінив пріоритети і закуповує медичне обладнання та медикаменти, засоби захисту.
Прошу усіх дуже відповідально ставитися до свого здоров’я і до здоров’я рідних і близьких, батьків чи дітей”, – сказав Порошенко.

За його словами, Україні життєво важливо негайно відновити співпрацю з МВФ.

“Хотів би поговорити про економіку. Ще до коронавірусу її вразила бацила дилетантизму та некомпетентності. За неповний рік слуги розтринькали усе, що народ вистраждав і заробив за п’ять років, – потом і кров’ю долаючи економічні наслідки російської агресії.

Зараз Україні життєво важливо негайно відновити співпрацю з МВФ. Ця фінансово-киснева подушка дасть запас міцності. Фонд не висуває нині жодних обтяжливих умов для українців. Головна вимога МВФ стосується лише двох людей: особисто Президента і його давнього бізнес-партнера та покровителя. Ще восени минулого року Україна могла б отримати підтримку і не допустити падіння економіки. Якби влада прийняла закон, що гарантував неповернення ПриватБанку його колишнім власникам. Який сенс Фонду давати Україні гроші, які тут же осядуть в кишені колишнього акціонера Привату? Проєкт погодили з Фондом. Потім вирішили надурити наших міжнародних партнерів і крадькома внесли неприйнятні правки. Зрештою – взагалі відкликали”, – зазначив політик.

Порошенко підкреслив, що Верховна Рада на початку тижня має провести позачергове засідання, а уряд прийняти закон, що гарантує неповернення ПриватБанку його колишнім власникам.

“Настав, панове слуги, момент обирати між інтересами народу та мрією Коломойського про банк собі і дефолт – Україні. Уряд має негайно подати відповідний законопроєкт – і щоб без жодних наперстків. А Верховна Рада – на початку тижня провести позачергове засідання. Це не порада. Це – вимога. “Європейська Солідарність” обов’язково підтримає прийняття цього закону”, – заявив п’ятий президент України.

Читай у Google News!