Українцям пропонують підлітковий текст про дисидента Йосипа Зісельса вважати розслідуванням – Портников

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Зісельс

Найважливіше, до чого призвела моральна катастрофа виборів 2019 року – так це повна втрата розуміння інституту репутації як такого. Тому що країна опинилася в руках пройдисвітів і дилетантів, що і стало нормою у суспільній свідомості. В результаті нам пропонується вважати підлітковий текст про дисидента Йосипа Зісельса розслідуванням, а самого Йосипа – дрібним шахраєм на підставі одного лише журналістського бажання, пише журналіст Віталій Портников.

Але це лише продовження підміни журналістських розслідувань бездарними заказухами останніх десятиліть. Просто коли це стосувалося політиків, нікому не хотілося зізнаватися в тому, що йому впихують туфту, а багато хто з так званих розслідувачів – звичайні негідники, які дискредитують своїх чесних колег і сам жанр. А коли дійшло до Зісельса з його бездоганною репутацією – тут вже багато хто сполошився. Але виявилося, що в аморальній країні навіть моральну людину легко закидати камінням. Та ще й запропонувати, як це зробив видавець порталу, де з’явився текст, провести альтернативне розслідування, бо якщо на клітці, у якій сидить Фрідман, написано Фрідман, то потрібні факти, щоб зрозуміти що це дійсно Фрідман, а не пророк Ісайя.

Одночасно практично ті ж самі люди обговорюють чи не постраждала через розсічену брову репутація якогось діяча, у якого ніколи не було ніякої репутації, а була одна скажена імітація активності, яка не витримала ніякого зіткнення з реальністю. Але зараз, коли створені умови для того, щоб будь-який авантюрист, починаючи від президентського кабінету й закінчуючи дрібним чиновником, міг проявити свої найгірші якості, не побоюючись ані суспільного осуду, ані покарання, чистоплюї починають думати, що цих людей колись цікавила їхня репутація. Ні. Вони живуть зовсім іншими цінностями і для них немає ніяких репутацій, а є брехня, хайп, презирство до лохів, ор на стадіоні.

І так, для того щоб утримати владу і заробляти гроші, їм потрібно знищити будь-які інші репутації просто для того, щоб тим, до кого вони будуть звертатися за черговими кредитами, не було з ким розмовляти, крім як із ними. Щоб узяла гору знаменита формула про те що Сомоса сучий син, але наш сучий син. Саме тому вони будуть знищувати будь-які репутації і будь-який прояв порядності. У цій країні повинні залишитися одні сучі діти.

Читай у Google News!