Українці мають право знати, як діяти в умовах вторгнення рф – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
вторгнення рф

Через високу загрозу повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, органи державної влади мають дати громадянам вичерпну інформацію щодо алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях. Про це заявив лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, передає prm.ua.

“Я звернувся з проханням, щоб завтра кожен народний депутат мав алгоритм своїх дій у випадку години “Ч” – куди йти, що робити, яким чином забезпечити зв’язок, яким чином повідомлення, яким чином голосування. І саме так органи влади мають діяти, щоб кожен українець знав, що йому робити”, – сказав він.

“Де і як буде забезпечене бомбосховище? Як буде забезпечений зв’язок, як буде забезпечена фінансова стабільність, як буде забезпечене харчування, паливо, електроенергія і все таке інше”, – говорить Порошенко.

“Ці всі питання проробляються. Але українці мають право знати, бо саме це є ефективною формою знищення паніки. А не замовчування або поза страуса. Саме цього ми і домагаємося. Саме так ми робили в 2014 році – саме так ми примусимо зробити і зараз”, – наголошує п’ятий Президент.

Читай у Google News!