Україна сподівається почати залучення $7,7 млрд в 2021

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Україна

Україна сподівається, що післяпандемічні зміни в глобальних ланцюгах постачання сприятимуть зростанню іноземних інвестицій.
Про це в інтерв’ю Bloomberg розповів виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач, передає ukrainform.ua.

“Раніше Азія була провідним виробничим майданчиком. Але через коронавірус стало зрозуміло, що довгі ланцюги постачання можуть вплинути на ефективність контрактів. Це наносить Україну на карту європейських інвесторів”, – сказав Цівкач.

За його словами, минулого року UkraineInvest допоміг залучити понад 600 млн дол. інвестицій, а цьогоріч сподівається почати залучати 7,7 млрд дол. “Все у наших руках, інтерес є. Ми повинні створити комфортні умови для інвесторів”, – зазначив він.

Цівкач нагадав, що уряд вже полегшив правила продажу сільськогосподарських земель, лібералізував ринок газу та цифровізував багато послуг.

“Утім інвестори досі жаліються на затвердження документів, правозахисну сферу, а також податкову та митну служби. На інвестиційний клімат впливають також монополії, але Цівкач зауважив, що цю проблему може полегшити перегляд антитрастової системи та створення суду з питань конкуренції”, – стверджує Bloomberg.

Читай у Google News!