Україна підіграє Ірану в ситуації навколо розшифровки “бортових самописців”?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент Зеленський обговорив питання передачі Україні для розшифровки бортових самописців українського літака зі спецпредставником президента Ірану Мохаммадом Есламі. Про це йдеться на сайті глави держави.

Зеленський наголосив, що Україна має необхідні технічні можливості та досвідчених фахівців для належного виконання цієї роботи. Тепер очікується прибуття групи представників Ірану, які ознайомляться з технічними можливостями України для розшифровки “чорних скриньок”.

Водночас, як повідомлялось, вилучений реєстратор польоту і бортовий самописець є “одними з найбільш передових пристроїв у світі” і в Ірану немає засобів для декодування цих пристроїв. Яким чином Іран може перевірити технічні можливості України, якщо він сам не володіє відповідними технологіями, залишаться невідомим.

Раніше, французькі та американські агентства з розслідування авіаційних подій відмовилися відправити в Іран необхідне обладнання для розшифровки чорних скриньок”.

Після цього Іран начебто вирішив передати “чорні скриньки” для розшифровки до Франції, але 15 січня Україна попросила передати їх українським правоохоронцям.

Читай у Google News!