Україна може отримати €8 мільярдів за європейським “планом Маршалла”

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Міжнародні партнери і уряд України повинні ефективніше просувати каналами стратегічних комунікацій реалізацію європейського інвестиційного плану для держави. Таку думку в інтерв’ю власному кореспонденту Укрінформу у Страсбурзі висловив колишній прем’єр-міністр Литви, кандидат на пост генерального секретаря Ради Європи Андрюс Кубілюс.

“Захід іноді програє у тому, що не вміє ефективно проводити стратегічні комунікації щодо своєї політики. І “план Маршалла” також є певним заручником дефіциту хороших комунікацій. Але нам вдалося показати Заходу й українському керівництву, що нині питання не полягає у нових грошах. Йдеться про те, як допомогти Україні реалізовувати проекти, включаючи інфраструктурні, використовуючи ті гроші, які вже були обіцяні, заплановані. Щоб ці ресурси ефективно залучати на виконання цих проектів”, – заявив Кубілюс.

Говорячи про можливі обсяги таких інвестицій, литовський політик відзначив, що головні донори, зокрема й Єврокомісія, розраховують, що йдеться про близько 8 млрд євро коштів, які ще не використані.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket