У Зеленського знайшли винних у можливому скасуванні безвізу з ЄС

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
безвізу з ЄС

Певні сили всередині України зацікавлені в тому, аби зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Про це йдеться у заяві віцепрем’єр-міністра – міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної щодо рішення Конституційного Суду, опублікованій у Facebook.

“Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться!” – відзначила Стефанішина.

Вона наголосила, що обставини, у яких приймалися нещодавні рішення Конституційного Суду, викликають питання та обурення.

На її думку, це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз триває робота з Венеційською комісією, має бути доведена до логічного завершення.

Стефанишина нагадала, що президент України Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО задля вирішення відповідних питань.

Як відомо, у ЄС назвали рішення КСУ про скасування покарань за незаконне збагачення підставою для тимчасового призупинення безвізового режиму з Україною.

Читай у Google News!