У Зеленського готують знищення ринку електроенергії?

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Бюрократичне регулювання цін на ринку фактично означає знищення ринку електроенергії в Україні. Таку думку в ефірі “Прямого” висловив експерт з питань енергетики Юрій Корольчук, коментуючи ініціативу уряду у сфері регулювання цін на електроенергію в Україні.

“Така заява дивує не з точки зору підтримки приватного бізнесу, а з точки зору функціонування ринку електроенергії. Він вже функціонує другий місяць. І фактично такі заяви і такі кроки, які пропонують сьогодні в команді Зеленського, зокрема його представник в уряді Андрій Герус – ці кроки фактично означають припинення функціонування ринку електроенергії. Тобто його кінець. Тому що всі ці пропозиції про перегляд граничної ціни на електроенергію, яка сьогодні встановлена НКРЕКП,.. Тобто ціну пропонують ще нижчою зробити. І це означатиме бюрократичне регулювання ринку, тобто не буде тепер ринку електроенергії”, – сказав Корольчук.

На його думку, подібні рішення призведуть до дуже жорсткої реакції міжнародних партнерів, які допомагали впроваджувати ринок електроенергії в Україні.

“На скільки я знаю, в них вже круглі очі від таких заяв, тому що вони не розуміють, для чого тоді Україна два роки готувалася і впроваджувала ринок електроенергії”, – додав Корольчук.

Як повідомлялось, реформа ринку електроенергії, це стимул для інвестицій в енергоринок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket