У Запоріжжі розпочато виробництво автомобілів LADA – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Схоже, для російського автомобільного бізнесу в Україні війна скінчилася. Як стало відомо Главкому з кількох власних джерел, у Запоріжжі розпочато виробництво автівок під брендом Lada.

Цю інформацію Главкому підтвердили декілька дилерів російської марки в Україні. За їхніми словами, “лади” збирають на Запорізькому автомобілебудівному заводі, який належить корпорації “Укравто” Тарієла Васадзе.

Главком звернувся до компанії з проханням прокоментувати інформацію про виробництво російських авто на українському підприємстві. В офісі “Укравто” не стали спростовувати цей факт. З відповіді компанії стає зрозуміло лише те, що на даному етапі тривають перемовини про відновлення виробництва на ЗАЗі. Тому представники заводу уникають якихось конкретних заяв.

Те що, зараз виробництво знаходиться в тестовому режимі, підтвердив й один з дилерів “Лади”, з яким вдалося поспілкуватися Главкому. За його словами, до салонів вже завезли “пробну” партію Lada Largus (бюджетний універсал, збудований на базі Renault Logan), зібрану в Запоріжжі. В автосалоні переконані, що й далі будуть отримувати “Лади” вітчизняного виробництва.

Інший співрозмовник Главкома припустив, що на ЗАЗі також можуть збирати ще дві моделі Lada – Vesta та XRay.

Читай у Google News!