У США хочуть збільшити оборонну допомогу Україні до $300 мільйонів

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Проект оборонного бюджету США на 2020 фінансовий рік передбачає виділення допомоги у сфері безпеки й оборони України на $50 млн більше, ніж поточного року, повідомляється на сторінці у Facebook Посольства України у США.

“Важливе рішення, якого ми чекали. Активна взаємодія з Конгресом США та Пентагоном, збільшення довіри до України дають свій результат. Сенат США пропонує збільшити до $300 млн та суттєво розширити безпекову допомогу Україні в оборонному бюджеті на 2020 рік”, – підкреслюється у повідомленні.

Як поінформували в Посольстві у четвер, Комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект закону про “Бюджет США на 2020 р. на потреби національної оборони”, який передбачає виділення $300 млн Україні, “що на 50 млн дол. перевищує асигнування поточного року”. Водночас принаймні $100 млн має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь.

Документом також пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності ЗС України шляхом включення до неї засобів берегової оборони та протикорабельних ракет.

Закон про “Бюджет США на 2020 р. на потреби національної оборони” набуде чинності після ухвалення в Сенаті й Палаті представників, а також підписання президентом США.

Як відомо, Україна у світовому рейтингу країн за видатками на військові потреби зайняла 39 місце. У Міністерстві оборони України розповіли, скільки зброї та техніки надали Україні США.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket