У США хочуть виділити Україні $300 мільйонів військової допомоги

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
У США хочуть виділити Україні $300 мільйонів  військової допомоги 1

У Сенат США внесли законопроект про партнерство з Україною у сфері безпеки. Документ зокрема передбачає до 300 мільйонів доларів військової допомоги Україні на рік, повідомляє foreign.senate.gov.

Законопроєкт був внесений демократичними та республіканськими лідерами сенатського Комітету у закордонних справах.

Представник Республіканської парті Джим Ріш нагадав про війну на Донбасі та анексію Криму Росією. “Незважаючи на ці виклики, Україна виступає оплотом проти негативного впливу РФ в Європі та надійним партнером США”, – підкреслив політик.

Як наголосив член Демократичної партії Боб Менендез, через шість років після вторгнення РФ Україна залишається під щоденним тиском на суші, у морі та в кіберпросторі.

“Українські військові мужньо та самовіддано борються з російськими силами, які намагаються порушити суверенітет України та підірвати міжнародний порядок”, – сказав він.

Законопроєкт, внесений сенаторами, дозволяє виділяти до 4 мільйонів доларів на підготовку українських офіцерів. Документ передбачає надання звіту Міністерства оборони США і Державного департаменту про потреби Збройних сил України та створення плану надання допомоги у сфері безпеки.

Законопроєктом також передбачено призначення спеціального посланника для України.

Як відомо, раніше Конгрес США схвалив оборонний бюджет, який передбачає виділення Україні 250 мільйонів доларів в наступному фінансовому році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket