У російських безпілотниках на Донбасі знайшли деталі з країн ЄС

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
uav russia

росія систематично постачає озброєння бойовикам на Донбасі, пише видання nytimes.com, передає 5.ua.

Результати дослідження публікуються на тлі інформації, що російська армія проводить маневри біля кордонів України. Фінансували дослідження Євросоюз та Міністерство закордонних справ Німеччини. Проводилося британською компанією Conflict Armament Research (CAR). Також відомо про допомогу СБУ.

Досліджено “десятки автоматів, гранатометів, переносних зенітно-ракетних комплексів і тисячі патронів, вилучених у затриманих чи вбитих сепаратистських бійців чи з позицій, які вони утримували”, пише видання. І додають, що дослідники “перевірили зброю та простежили її серійні номери та інші ідентифікаційні ознаки до виробників”.

Доповідь під назвою “Зброя війни в Україні” стверджує, що сили сепаратистів “більше ніж просто ополченці, які озброєні зброєю, успадкованою від колишнього Радянського Союзу; радше вони імітують сучасні армії та слідують встановленій воєнній доктрині”.

Фахівці також уважно вивчили російський безпілотник, який використовували бойовики. У ньому, незважаючи на санкції, виявили деталі, зроблені у Британії, Франції, Німеччині, Іспанії, Чехії, США.

Активну підтримку у діяльності експертів «Conflict Armament Research» надали також Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Офіс Генерального прокурора, Національна гвардія України, Національна поліція України та Державна прикордонна служба України. 

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news