У РНБО допустили, що за вироком Стерненку можуть стояти якісь замовники

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
law court4

Необхідно проаналізувати, чи за ухваленням рішення суду у справі одеського активіста Сергія Стерненка “не стоять замовники”. Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данілов в інтерв’ю ukrinform.ua.

“Це питання доволі непросте. Не зовсім зрозуміло, чому вирок оголошено саме зараз. Це якраз питання до суддів. Суд триває вже п’ять років, вирок могли оголосити ще у 2016 чи 2017 роках, але дотягнули аж до сьогодні й оголосили 23 лютого. Усі знаємо – що це за день і яке свято дехто святкує. Це – рішення суду, я не можу сказати, що воно нам подобається чи ні. Але ми звертаємо на це увагу, аналізуємо, систематизуємо і дивимося, чи за ним не можуть стояти якісь замовники”, – зазначив Данілов.

Секретар РНБО також зазначив, що усіх суддів в один ряд ставити не можна, але окремі їх рішення є “кричущими”.

“Трапляються дивні речі, коли за один і той самий злочин один суддя може дати сім років ув’язнення, а інший – звільнити від кримінальної відповідальності. Це проблема, яку складно пояснити суспільству. Крім того, у нас судові справи можуть тягнутися роками, п’ять-шість років… Ненормально, коли людина сім-вісім років перебуває під слідством і не знає, яким буде вирок”, – констатував Данілов.

Читай у Google News! google news