У партії “Слуга Народу” і досі ніхто не працює

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У партії “Слуга Народу” офіційно не працює жоден працівник, також партія не має жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи. Про це у Facebook повідомляє Комітет виборців України.

“Комітет виборців проаналізував останній звіт політичної партії ‘Слуга Народу’ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2019 року [жовтень-грудень]. Відповідно до нього в партії офіційно не працює жодного працівника і немає жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи”, – йдеться у повідомленні.

За даними звіту, партія “Слуга народу” загалом витратила 479 млн грн, однак з них жодної гривні на заробітну плату, зазначили у КВУ.

Також КВУ наводить дані щодо інших парламентських партій: ВО “Батьківщина” [має 96 працівників, понад 600 осередків], “Європейська солідарність” [39 офіційних працівників, 29 місцевих організацій зі статусом юрособи], “Опозиційна платформа – За життя” [3 працівники, 30 осередків), “Голос” [6 працівників, 13 осередків].

Як відомо, про те, що в партії “Слуга Народу” офіційно не працює і не отримує заробітну плату жодна особа Комітет виборців України повідомляв ще у листопаді 2019 року.

Читай у Google News!