У Києві відкрили першу бібліотеку нового покоління

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Подільському районі столиці, на вулиці Межигірській, 25, відкрили першу в Києві бібліотеку нового покоління в рамках проекту Bibliohub, повідомляє прес-служба КМДА.

Приміщення старої дитячої бібліотеки імені Валі Котика (в майбутньому її перейменують на честь Івана Григоровича-Барського) перетворили на сучасний простір з 3D-принтером, інтерактивною дошкою, потужним проектором, комп’ютерами та умовами для людей з інвалідністю та киян у віці.

Окрім основної своєї функції — місця для читання книжок — оновлена ​​бібліотека також буде слугувати простором для проведення різних освітніх і розважальних заходів, теоретичних і практичних занять для дітей та інших проектів.

Bibliоhub – це проект, у рамках якого планується створити центр вільного простору задля комфорту та зручності проведення різноманітних заходів, ініціатив киян та гостей столиці. Проект спрямований на розширення можливостей та спектру якісних культурно-освітніх послуг для громади, забезпечення організації цікавого і змістовного дозвілля юного покоління, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дітей та молоді.

Читай у Google News!