У червні Україна та Словаччина запустять регулярний потяг Кошице-Мукачево

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У червні Україна та Словаччина запустять регулярний потяг Кошице-Мукачево. За словами голови правління АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова, 2 квітня на станцію Мукачево зі Словацької республіки прибув пасажирський рейковий автобус словацької залізничної компанії АТ ЗССК, який здійснив тестовий рейс колією європейської ширини (1435 мм), повідомляє “Євроінтеграційний портал”.

“З українського вокзалу до Словаччини можна буде доїхати рейковим автобусом по євроколії за 4 години. Маршрут наступний: “Кошице – Чієрна над Тисою – Чоп – Мукачево”, – написав Євген Кравцов у соціальній мережі Facebook.

Під час тестового рейсу українські та словацькі залізничники проаналізували технічні параметри інфраструктури та рухомого складу, а також узгодили організаційні аспекти, пов’язані їз запровадженням регулярного міжнародного пасажирського сполучення між українським Мукачевом та словацьким Кошице вже у червні цього року. 

Загалом міжнародний потяг складається з двох комфортних вагонів, розрахованих на 78 чоловік. Вартість квитка за цим рейсом складатиме 7,5 євро.

Як повідомлялося, у 2018 році міжнародні поїзди “Укрзалізниці”, які прямують у напрямку країн ЄС, перевезли 676 тисяч пасажирів, що на 83% більше, ніж у 2017 році.

Читай у Google News!