У 1991 році Україна не отримала, а відновила незалежність – посол України в Угорщині

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
відновила незалежність

Посол України в Угорщині Любов Непоп вважає за необхідне пам’ятати вікову історію боротьби України за незалежність, аби припинити спроби росії ідентифікувати нашу країну лише як частину пострадянського простору. Про це вона розказала в інтерв’ю угорському виданню Budapest Times напередодні 30-річчя Дня Незалежності України, передає ukrinform.ua.

За словами посла, на тлі спроб «деяких людей» представити Україну як молоду державу, а українську націю – як неіснуючу, яка відокремилась від «єдиної» російської нації, важливо пам’ятати, що в 1991 році Україна не отримала, а повернула незалежність.

«Українська держава, незважаючи на доволі коротку нещодавню історію, має глибоке історичне коріння, що йде в епоху Київської Русі й навіть глибше, пов’язуючи нас із трипільською культурою, яка була однією з найдавніших культур у світі й існувала на території сучасної України», – наголосила Непоп.

Свобода і незалежність не були подаровані українцям 1991 року, акцентувала посол. Українці боролися за це століттями. Посол нагадала про створення Української Народної Республіки в 1917 році, Голодомор 1932-1933 років, про жертви Другої світової війни і боротьбу Української повстанської армії проти нацистського і радянського режимів.

Читай у Google News!