Ти переповнений люті не так до ворога, як до тих, сука, “своїх”, які намагаються знищити те, що ти любив – Чех

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Чех

Для бійців у війську, а надто на фронті, важливо знати про власні тили одну річ: там все 4.5.0. Ну і ти такий собі воюєш, знаючи, що дружина на тебе чекає, діти спокійно засинають і регулярно приймають омега-3, твій дім стоїть там де стояв, а твою колекцію аудіокасет ніхто не чіпає, навпаки – сумлінно доглядають за нею, протираючи голівку магнітофона. Та якщо раптом все сиплеться, якщо те, що ти любив і поважав, що було для тебе предметом гордості, раптом знищують [сука, свої ж і знищують!], все опускається. Руки так точно, пише український письменник Артем Чех у Facebook.

Чех

Ну, думаєш ти, повернуся, блядь, в ті тили і дам всім пизди. Ти переповнений люті не так до ворога, як до тих, сука, “своїх”, які намагаються знищити те, що ти любив. Ей, блядь, свої! Кінологи та запорізькі екологи! Кудерчуки і Каждани. Ви ж випадкові. Просто випадкові. Назначені. Це звучить принизливо, нє? У вас все нормально з гідністю? Вас поставили, аби зруйнувати, віджати, спаплюжити все те, що створювалося не вами, бо вам чхати на культурну спадщину та й на культуру України загалом.

Хочете віджати Довженко-центр? Що там такого ласого? Земля? Будівля? Чи просто хочете показати, що ви собі можете це дозволити? Орки теж показують як можуть: випорожнитися на килим, вкрасти пральну машину, зґвалтувати немовля. Можуть. Тільки більшість з них погано закінчили. Ви і ваші патрони теж погано закінчать. Не боїтеся? Після нашої [не вашої, блядь] перемоги, коли сотні небайдужих бійців повернуться до цивільного життя і почнуть боротися за справедливість. А у бійців відчуття справедливості ой як загострене…

Тому краще просто приберіть свої брудні лапи від Довженко-Центру, кіноархівів та українського кіно загалом. І так, це говорить людина від культури. Та, якій не байдуже. На відміну від вас. І таких людей від культури у війську зараз немало. І повернувшись, вони не мовчатимуть, як деякі їхні колеги, що залишилися в тилу [звісно, їм ще доїти цю корову]. Просто від‘їбіться. І буде вам спокійний сон і регулярний прийом омега-3.

Читай у Google News!