Товарообіг між Україною та Бельгією виріс на 25% – майже до $1 млрд

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Обсяг торгівлі між Україною і Бельгією за підсумками дев’яти місяців 2018 року зріс на 25% – до 992,7 мільйона доларів. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Згідно з повідомленням, зокрема, експорт української продукції до Бельгії за вказаний період збільшився на 37,4% і становить 465,9 мільйона доларів.

Прес-служба повідомила, що під час засідання українсько-бельгійської змішаної комісії з питань економічного і фінансового співробітництва в Брюсселі (Бельгія) Держсекретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олексій Перевезенцев і генеральний директор Департаменту двосторонніх відносин Федеральної державної служби зовнішніх справ Королівства Бельгії Анік Ван Калстер обговорили питання поглиблення двостороннього співробітництва у сферах енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, інфраструктури, сільськогосподарського сектора, а також співпраці у сфері ІТ та інновацій, і представили інвестиційні можливості в різних напрямках і сферах.

“Уряд України продовжує втілювати реформи для поліпшення інвестиційного клімату: розвиває можливості для державно-приватного партнерства, посилює захист прав і підтримку інвесторів, удосконалює управління державними інвестиціями”, – цитує прес-служба Перевезенцева.

Учасники засідання відзначили, що Україна та Бельгія мають значний потенціал для двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а бізнес обох країн зацікавлений у посиленні взаємовигідного співробітництва.

Як повідомлялося раніше, товарообіг між Україною та Індією сягнув $2,3 млрд.

Читай у Google News!