Тютюнові гіганти можуть піти з України

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Тютюнові гіганти можуть піти з України 1

Компанії “Філіп Морріс Україна”, BAT, JTI та “Імперіал Тобакко” в Україні розглядають можливість скорочення виробництва і подальшого закриття фабрик на території України.

Як заявив генеральний директор групи “Бритіш Американ Тобакко Україна” Саймон Уелфорд в ході прес-конференції, факт прийняття цього закону спричинить серйозні наслідки для галузі. “Ми будемо змушені розглянути питання виробництва нашої продукції на інших фабриках, оскільки ми навіть не до кінця розуміємо, як виконувати цей закон”, – розповів Уелфорд. За його словами, закони, які були впроваджені за останні 3 місяці, заважають роботі тютюнових компаній.

У свою чергу, генеральний директор “Імперіал Тобакко” в Україні Ростислав Чернак зазначив, що такі законодавчі ініціативи можуть призводити до збільшення обсягів нелегальної торгівлі тютюновими виробами з 8,4% до 20%. Водночас Чернак спрогнозував скорочення обсягів виробництва сигарет на 25%. “Таке падіння на 25%, за нашими підрахунками, коштуватиме держбюджету близько 7 млрд грн.

Як повідомлялось, British American Tobacco переносить центр прийняття рішень з України до Румунії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket