The Times: британські депутати на російській зарплаті

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Британські депутати вимагають, щоб їхні колеги відмовилися від фінансових інтересів, пов’язаних з росією, на тлі занепокоєння з приводу ескалації агресії Кремля.

Депутати та активісти руху за прозорість закликають переглянути кодекс поведінки лордів щодо посилення правил навколо прозорості та зв’язків з іноземними державами. Подібні пропозиції почали з’являтися після розслідування видання The Times та після використання нервово-паралітичної зброї російськими агентами в Солсбері в березні 2018 року.

У 2017 році The Guardian повідомляв, що деякі депутати британського парламенту отримували до 1000 фунтів стерлінгів на годину за те, що вони з’являлися на телевізійних шоу телеканалу RT (russia Today). Як виявилось, щонайменше 10 депутатів непогано на цьому заробили.

Раніше аналіз офіційних даних на замовлення видання The Independent показав, що британські депутати в 2014 році заробили понад 7 мільйонів фунтів стерлінгів не враховуючи парламентської заробітної платні. Водночас колишній депутат від партії Respect Джордж Галлоуей додатково заробив 300 000 фунтів стерлінгів за регулярні виступи на телеканалах Iran’s Press TV та russia Today, отримуючи близько 1600 фунтів стерлінгів на годину.

Читай у Google News!