Ситуація вийшла з-під контролю. Голова ВР заявив, що під час розгляду закону про олігархів нардепів “ввели в оману”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
олігархів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що під час розгляду закону про деолігархізацію нардепів “навмисно ввели в оману”, передає prm.ua.

“Ситуація вийшла не те щоб з-під контролю, вона вийшла з-під закону”, – наголосив він. Він нагадав, що одночасно було враховано кілька поправок, які не узгоджуються між собою, створюючи юридичну колізію. Йдеться про те, який орган – Національне агентство з питань запобігання корупції чи Рада нацбезпеки і оборони – ухвалює рішення про визнання особи олігархом.

“У зв’язку з тим, що була застосована для мене незрозуміла процедура, тому що об’єднали деякі статті Регламенту, які між собою не поєднуються, які протирічать іншим статтям… Вони провели те голосування, яке провели. Причому я глибоко переконаний, я про це говорив вже колегам, що, на мою думку, депутатів навмисно ввели в оману, тому що ті, хто запропонував цю процедуру, ті, хто ставив її на голосування, самі за неї не проголосували”, – зауважив Разумков.

Він вважає таку ситуацію “непрофесійним підходом до підготовки і проведення цього питання”. “Я ще раз повторюю: я думаю, що депутатів ввели в оману з процедурою розгляду… Якщо ми з вами говоримо про те, що відбулося, я впевнений, що це відбулося завдяки поспіху. І я про це попереджав”, – додав Разумков.

Читай у Google News!
Читай у Google News!