Суддя, яка тримає за ґратами Павловського, відпустила колишнього командира “Беркута”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Павловського

Суддя Світлана Волкова, яка посадила за ґрати ексзаступника міністра оборони Ігоря Павловського, 2014 року звільнила з-під варти колишнього командира “Беркута” Дмитра Садовника, пише prm.ua.

Як зазначають у джерелі, Шевченківський районний суд міста Києва виправдав Волкову, яку обвинувачували у свідомо неправосудних рішеннях.

“Згідно з матеріалами слідства, суддя Печерського районного суду міста Києва у 2014 році своїм рішенням незаконно звільнила з-під варти колишнього командира роти спецпідрозділу “Беркут”, підозрюваного у вбивстві активістів Євромайдану, та безпідставно застосувала відносно нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту”, — ідеться в повідомленні.

Наприкінці вересня в Генеральній прокуратурі відкрили провадження проти Волкової за неправосудне рішення. Уже 6 жовтня їй оголосили підозру.

Після цього Апеляційний суд Києва скасував постанову Волкової, однак “беркутівець” встиг утекти до окупованого Криму.

У грудні 2014 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України відсторонила Світлану Волкову від посади, а у вересні 2016 року її було звільнено. Проте восени 2019 року, після перемоги Володимира Зеленського, Волкова змогла поновитися на посаді.

Як повідомлялось, колишнього беркутівця, обвинуваченого у вбивствах на Інститутській у лютому 2014 Олександра Маринченка поновили на посаді у поліції

Читай у Google News!