Суд виправдав суддю, яка звільнила з-під варти командира “Беркута”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Суд виправдав суддю

Шевченківський районний суд Києва виправдав суддю, яка звільнила з-під варти командира “Беркута”, повідомляє прокуратура міста Києва.

“Згідно з матеріалами слідства, суддя Печерського районного суду міста Києва у 2014 році своїм рішенням незаконно звільнила з-під варти колишнього командира роти спецпідрозділу “Беркут”, підозрюваного у вбивстві активістів Євромайдану, та безпідставно застосувала відносно нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що іншим рішенням суддя скасувала постанову прокурора про відмову в задоволенні клопотання адвоката щодо закриття кримінального провадження, зобов’язавши прокурора ухвалити таке рішення.

Судді повідомили підозру за статтею 375 Кримінального кодексу України (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови). Обвинувальний акт направили до суду 18 травня 2015 року.

Прокурор просив для судді сім років позбавлення волі, однак Шевченківський суд дійшов висновку про відсутність в її діях складу інкримінованих кримінальних правопорушень.

Читай у Google News!