Суд списав компанії Коломойського 4,3 млрд грн боргу перед ПриватБанком

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
компанії Коломойського

Господарський суд Дніпропетровської області затвердив ліквідаційний баланс і ліквідував юрособу ТОВ з іноземними інвестиціями “Новофарм”, передає finbalance.com.ua.

Загальний обсяг вимог кредиторів до компанії, які визнав суд, становив 10,44 млрд грн. Під час ліквідаційної процедури була погашена заборгованість на 2,7 млн грн, пише видання.

Водночас раніше в судових матеріалах наводилися дані ГПУ, що НБУ визнав ТОВ з іноземними інвестиціями “Новофарм” пов’язаною з ПриватБанком особою.

Згідно із судовими матеріалами, 16 грудня 2016 року [за кілька днів до націоналізації] ПриватБанк відкрив кредитну лінію для ТОВ “Новофарм” із лімітом 3,2 млрд грн. Як забезпечення за відповідними кредитними зобов’язаннями Pointex Sale LLP надала у т.ч. євробонди ПриватБанку номінальною вартістю $80 млн, які випустив банк через UK SPV Credit Finance plc [ці папери зрештою потрапили під bail-in/списання в процесі націоналізації ПриватБанку].

Як повідомляється, за даними Приватбанку, обсяг його кредитного портфеля, який він пов`язує з попередніми акціонерами, на кінець ІІІ кварталу 2021 року становив 163,9 млрд грн

Читай у Google News!