Суд дозволив екс-главі АП Януковича брати участь у виборах

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Касаційний адміністративний суд при Верховному Суді дозволив колишньому депутату від “Партії регіонів” і ексглаві АП Андрію Клюєву взяти участь у дострокових парламентських виборах. Про це написав адвокат Клюєва Юрій Сухов у Facebook.

“Адвокатське об’єднання “Сухов, Кочан енд баррістерс” відстояло в Касаційному адміністративному суді при Верховному Суді гарантоване Конституцією та законами України громадянину України Клюєву Андрію Петровичу право на участь у виборчому процесі”, – зазначається в повідомленні.

Адвокат уточнив, що суд скасував рішення Центрвиборчкому про відмову в реєстрації Клюєва, який постійно проживає на території України в Донецьку, кандидатом у народні депутати України від Ліберальної партії України в одномандатному виборчому окрузі №46 на позачергових виборах 21 липня 2019 року. Він додав, що рішення Верховного Суду є остаточним.

Раніше повідомлялося, що Шевченківський райсуд Києва скасував міжнародний і національний розшук головного редактора проросійського видання “Страна” Ігоря Гужви.

Читай у Google News!