Степанов знову переклав з себе відповідальність за провал вакцинації

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Степанов знову переклав з себе відповідальність за провал вакцинації 1

Якщо міжнародні партнери припинять блокувати експорт законтрактованої вакцини проти коронавірусу Україна до кінця року може вакцинувати понад 60% дорослого населення, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає prm.ua.

“До кінця року ми повинні вакцинувати щонайменше 60% дорослого населення старше 18 років… Якщо в нас у достатній кількості будуть вакцини, нас припинять підводити країни, тобто не виконувати контракти – такого піратства світ ще не знав, як у часи пандемії, – коли країни просто блокують експорт [вакцин – УТ], незважаючи на будь-які підписані контракти, не зважаючи ні на що”, – розповів очільник МОЗ.

“Якщо буде відповідна кількість вакцини, ми в дуже спокійному режимі зможемо вакцинувати близько до 5 мільйонів громадян на місяць”, – зауважив міністр.

За його словами Україні створено розгалужену систему кабінетів щеплень, яких наразі налічується 11.5 тис. За його словами, якщо проводити по 40 вакцинацій у день у кожному пункті, то можна вийти на понад 450 тис. вакцинацій на день.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket