Стартап ClassTag, заснований українкою, залучив $5 млн

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Американський стартап ClassTag, заснований українкою Владою Лоткіною, залучив $ 5 млн інвестицій від групи інвесторів, серед яких AlleyCorp, Contour Ventures, Founder Collective, John Martinson, Newark Venture Partners, Smart Hub та TMT Investments.

Про це повідомляє TechCrunch.

ClassTag – безкоштовна платформа, що підтримує більше 60 мов, де батьки можуть спілкуватися із вчителями своїх дітей. Батьки можуть використовувати платформу для інформації про події, екскурсії, збори коштів. Для вчителів платформа є простим способом для спілкування з батьками.

Для зв’язку через додаток його необов’язково встановлювати – можна використовувати телефон, пошту, месенджери або навіть папір.

ClassTag має вже понад 2 млн користувачів із 25 000 шкіл США.

Засновниця стартапу, підприємниця Влада Лоткіна, свого часу переїхала з Харкова у США, де навчалася в Уортонской школі бізнесу, а потім працювала в Boston Consulting і Dell.

Історія стартапу, як пишуть американські медіа, почалася з того, що їй хотілося брати участь в освіті своєї дочки.

“Залучення капіталу є важким завданням, навіть для чоловіка американця, а мені довелося мати справу з цим викликом, будучи жінкою-українкою. Не дивно, що в такому випадку на шляху до успіху доводиться зіштовхуватися з низкою упереджень. Коли ж говорити про моїх інвесторів, багато хто з яких є керівниками та засновниками компаній, то вони не мають жодних упереджень щодо мене. Ці люди багато подорожують і походять з різних країн, що допомагає їм зрозуміти мою історію та мій досвід. Це чудово, що мене підтримують люди, з якими я не просто знаходжу спільну мову, але які також є відкритими та вірять в моє бачення”, – відзначила Лоткіна в одному з інтерв’ю.

Читай у Google News!