Справи Майдану: В Україні заочно судитимуть втікачів з числа керівництва МВС України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Майдан

Керівництво МВС часів Януковича будуть заочно судити за незаконне постачання гранат з рф, які використовувалися для придушення протестів на Майдані. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

“Слідством установлено, що колишні правоохоронці у січні 2014 року організували постачання для озброєння підрозділів МВС України спеціальних засобів – понад 13 тисяч гранат виробництва Російської Федерації”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що надалі обвинувачені організували застосування цих спецзасобів, що не перебували на озброєнні МВС України, працівниками підрозділів внутрішніх справ проти мітингувальників 18 та 19 лютого 2014 року в Києві на Майдані.  Внаслідок цього заподіяно тілесні ушкодження 127 учасникам акцій.

За клопотанням прокурорів Офісу Генерального прокурора суд прийняв рішення про здійснення спеціального судового провадження – in absentia стосовно колишніх міністра внутрішніх справ України, одного з його заступників та ексдиректора Департаменту матеріального забезпечення МВС України. 

Читай у Google News!