Справа Шеремета. Ветерани АТО вимагають переконливих доказів, інакше – протести

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Київська міська спілка ветеранів АТО у відеозверненні оголосила вимогу щодо надання переконливих доказів або зміни запобіжного заходу Андрію Антоненку та Юлії Кузьменко, які є підозрюваними у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Зі слів голови Київської міської спілки ветеранів АТО Ігора Марі, військовий і музикант Андрій Антоненко “Ріфмастер” та волонтер Юлія Кузьменко перебувають у тюрмі за справою Шеремета вже майже пів року.

“Ми, представники Київської міської спілки ветеранів АТО яка є частиною Руху Ветеранів України, не бачимо переконливих доказів їхньої провини у цьому злочині”, – сказав він.

У зверненні підкреслюється, що у випадку з Андрієм Антоненком і Юлією Кузьменко вбачають очевидне порушення їхнього права на захист та справедливий суд.

“У своїй останній публічній пресконференції президент, як гарант Конституції, переклав відповідальність на міністра внутрішніх справ. Після цього вся країна побачила, як майже миттєво справа була передана в суд, тобто слідство переклало відповідальність на прокуратуру”, – зазначив голова організації.

На його переконання, це свідчить про те що “презентовані докази сміховинні, мотиви незрозумілі й найгірше – в голову кутка поставлені політичні забаганки”.

“Вимагаємо від влади або надати переконливі докази причетності Ріфа та Юлі на наступному засіданні, або, якщо набір так званих доказів залишиться тим самим, вже на наступному засіданні звільнити їх з-під варти, обравши інший запобіжний захід”, – йдеться узаяві ветеранів.

“В разі невиконання цієї вимоги – я і моя організація та Рух ветеранів України розпочнуть низку протестів по всій Україні”, – підкреслив Ігор Марі.

Раніше адвокати у справі Шеремета заявили про маніпуляції в доказах.

Читай у Google News!