Спостерігач ОБСЄ на Донбасі прославляв бойовиків у соцмережах

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Представник місії ОБСЄ на Сході України росіянин Микола Алексєєв у своїх постах у соцмережах висловлював підтримку терористам “Л/ДНР” та бажав смерті українцям. Про це повідомляє ТСН.

“Представник місії ОБСЄ на Сході України Микола Алексєєв постить у соцмережах побажання смерті українцям та прославляє терористів “ДНР” і “ЛНР”. Ці дописи нині приховані, однак вони залишилися на скріншотах журналістів”, – ідеться у сюжеті.

Як зазначається, Алексєєв згодом прибрав із соцмереж вказівки на свою посаду та обмежив доступ до інформації на своїх сторінках. Більш того, після запитів від ЗМІ його сторінка взагалі стала недоступною.

Менше з тим, журналісти отримали документальне підтвердження статусу цього чоловіка – це його дипломатична картка, видана МЗС у травні поточного року (у міністерстві цього досі не прокоментували, попри численні запитання від ЗМІ).

Утім, за словами військових експертів, випадок з Алексєєвим не є винятком для місії ОБСЄ. “Майже всі росіяни, які беруть участь у роботі міжнародних інституцій, а це, передусім, Представництво ООН в Україні, ОБСЄ – це люди, які виконують завдання російських спецслужб. Вони беруть участь в інформаційних спеціальних операціях проти України, дискредитації”, – зазначають фахівці.

Як повідомлялось, ОБСЄ зафіксувала 75 обстрілів від початку чергового перемир’я.

Читай у Google News!