“Слуги” відкидають необхідність діяти за законом, прикриваючись народом та “вимогами часу”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
red line

В ефірі одного з телеканалів депутатка “Слуги народу” Ірина Верещук прокоментувала звинувачення в недотриманні Регламенту Верховної Ради під час ухвалення закону про олігархів і звільнення спікера парламенту Дмитра Разумкова, передає prm.ua.

За її словами, у “слуг” є можливість ухвалювати рішення не озираючись направо і наліво. “Народ нам сказав: ‘Дивіться, 73% за вас проголосували. Ми не хочемо коаліціади, спікеріади. Ми не хочемо взагалі нічого чути. Ми вас вибрали. І навіть безпрецедентно – монобільшістю’. У нас є можливість не озираючись направо, наліво, не шукати політичної доцільності, ухвалювати рішення […] А якщо ми будемо займатися прізвищами, хочу не хочу, можу не можу, буду не буду. Достатньо жувати соплі. Достатньо розповідати про регламент. Достатньо розповідати, що ми чогось не можемо. Знаєте, як поганому танцюристу щось завжди заважає. Регламент? Давайте поміняємо регламент. Якщо ми по 16 тисяч поправок слухаємо і 300 тільки до назви, то хто винен? Нас завтра запитає український народ. Більше того, він вже сьогодні запитує: ‘То що ви зробили?’. Їм байдуже, яким був регламент. Їм потрібен результат”, – заявила Верещук.

Водночас, за словами нового голови парламенту Руслана Стефанчука, депутати не будуть “чіплятися за якісь закарлючки регламентні”, а знайдуть правильне рішення разом.

“Тому що можна чіплятися за нюанси і розповідати, що не можна те і це, але на сьогодні це вимога часу, і ми маємо зробити все, щоб цей перший крок було зроблено і далі ми перейшли до формування іншого законодавства: антитрастового, законодавства, що регулює діяльність політичних партій, щоб знизити вплив олігархів. Тому я думаю, що після того, як буде відхилено 12 постанов, ми обов’язково розглянемо, як це питання [щодо підписання законопроєкту про олігархів. – УТ] вирішити правильно”, – додав Стефанчук.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news