“Слуга” Брагар заявив, що патріотичне кіно не варто фінансувати і знімати

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
"Слуга" Брагар заявив, що патріотичне кіно не варто фінансувати і знімати 1

“Слуга народу” Євген Брагар заявив, що патріотичне кіно не варто фінансувати через те, що воно не окупається. Про це Брагар розповів в ефірі телеканалу “Рада”, передає prm.ua.

“Державна підтримка і так надається за участю Держкіно. Питання про її ефективність дуже сумнівна. Над цим треба дуже інтенсивно працювати. Я дуже сумніваюся в необхідності такого великого фінансування”, – заявив Брагар.

Він привів приклади успішного, на його погляд, державного фінансування. Так, згідно з його даними, у 2018 році окупили витрати на зйомки завдяки касовим зборам “Свінгери”, “Дзідзьо. Перший раз”  [не отримували державного фінансування], “Скажені весілля” [10% фінансування], а також “Я, ти, він, вона” [отримав фінансування] і мультиплікаційний фільм “Зачарована принцеса”.

Патріотичне кіно взагалі, на думку Баграра, не варте фінансування. Прибутку не буде. І додав, що такі фільми не варто фінансувати, а якщо й знімати, то не більше, ніж 1-2 фільми на рік.

Як повідомлялось, раніше міністр культури Володимир Бородянський заявив, що 30 українських фільмів на рік – це максимум.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket