Слідство у справі Червінського посилається на відео з російського телеканалу – адвокат Глоба

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Державної зради у справі полковника Романа Червінського немає, оскільки він не видавав жодної інформації росіянам. Про це заявив адвокат Костянтин Глоба в інтерв’ю censor.net.

Один із доказів, на який посилається слідство, є відео, де йдеться нібито про те, що Червінський передав певну інформацію росіянам. Проте сторона захисту наголошує, що це відео з російського телеканалу.

“Достовірність цього відео встановити не можна. Оскільки для того, щоб експертиза визнала достовірність цього відео, необхідне першоджерело, на яке було записано. Друге – я зробив стенограму цього відео. Там немає жодного слова про надання будь-якої інформації Романом. Нічого! А якщо Роман надавав тій стороні якусь інформацію, чому не йдеться про держзраду?” – зазначив захисник.

“Ми тільки зайшли в цю справу три місяці тому, на черговому продовженні запобіжного заходу, я судді чітко повідомив: “Дивіться, для того, щоб просто маніпулятивно написати це в підозрі, нічого не треба. Ну ось написав прокурор – і все. Але якщо ми зробимо це окремим злочином, нам же це доводити треба, нам же потрібні конкретні докази, а доказів немає”, – додав Глоба.

За словами адвоката, держзради у справі немає, тому що Червінський не видавав жодної інформації. 

Читай у Google News!