Слідчі ДБР та судді, які виносили вирок у справі військових катерів “Кентавр”, потрапили до бази “Миротворця”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
kentavr

У липні 2021 року за сфальсифікованими ДБР звинуваченнями, за домовленістю з деякими суддями, за  ґрати були кинуті керівники підприємства, що виробляє бойові військові катери проєкту “Кентавр”, а також кілька офіцерів Міністерства оборони України, пише myrotvorets.news.

За інформацією “Миротворця”, після арешту колишнього заступника міністра оборони бойового генерала Ігоря Павловського та за місяць ці катери використали у параді до дня Незалежності України. Виявилося, що організатори параду звернулися до підприємства, керівництво якого кинули за ґрати, з проханням надати бойові катери класу “Кентавр”, щоб показати досягнення оборонного комплексу України.

“А потім громадяни України збирали кошти на те, щоб викупити з полону генерала Павловського, а адвокати працювали над тим, щоб звільнити інших”, – зазначають у матеріалі.

За даними “Миротворця” на сьогодні стан справ є таким:

  • Прокурори під різними приводами не з’явилися на судові засідання.
  • Слідчі ДБР зробили шкоду виробнику бойової техніки.
  • Через незакриту справу катери проєкту “Кентавр” досі не взяли на озброєння.
  • слідчими ДБР свідомо зламані долі і кар’єри старших офіцерів та бойового генерала,
  • жоден слідчий/прокурор/суддя не поніс покарання за свої дії, націлені на підрив обороноздатності країни .

Тож через таку діяльність, за заподіяння непоправної шкоди виробникам озброєння, за підрив обороноздатності України і свідому дискредитацію правоохоронної системи і судової гілки влади Українисуддів та слідчих ДБР, які виносили звинувачення, занесли до бази “Миротворець”.

Читай у Google News! google news