Слава Герою! Український воїн підірвав міст ціною власного життя

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
skakun

Український військовий Віталій Скакун підірвав Генічеський автомобільний міст ціною власного життя, щоб зупинити прорив російських окупантів.

Про це повідомляє на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

“У цей важкий день для нашої країни, коли український народ дає відсіч російським окупантам на усіх напрямках, одним із найважчих місць на мапі України став Кримський перешийок, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти. Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту”, – інформують в Генштабі ЗСУ.

Зазначається, що виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович.

“Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону. Командування морської піхоти буде клопотати перед вищим командуванням про присвоєння матросу Скакуну Віталію Володимировичу державної нагороди”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, українська артилерія розбила колону окупантів в районі Старобільська.

Читай у Google News! google news