Шкарлета, в роботі якого виявили плагіат, депутати призначили міністром

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
призначили міністром

Верховна Рада призначила нового очільника Міністерства освіти і науки України. Ним став Сергій Шкарлет. “За” проголосували 226 народних депутатів, повідомляє prm.ua.

Сергію Миколайовичу Шкарлету 47 років. Він народився 1972 року в місті Конканд, в Узбекистані. У 1989 закінчив, із золотою медаллю Ніжинську загальноосвітню школу. Навчався він у Київському політехнічному інститутові (КПІ), де 1995 року здобув фах “інженер-математик”. Того ж року вступив до Фінансово-економічного інституту при Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю “Облік і аудит”, отримавши за рік уже диплом економіста.

Нагадаємо, Ірина Геращенко заявила, що призначення Шкарлета міністром освіти може спровокувати протести.

Нагадаємо, що парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України.

Раніше вчені вивчили статтю для докторської дисертації в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета і виявили майже 90% плагіату.

Етичний комітет Нацагенства з питань забезпечення якості освіти відреагував на скарги й визнав, що у трьох роботах в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета є плагіат.

Раніше повідомлялося, що вчені проаналізували статтю для докторської дисертації тодішнього в.о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета і виявили 87,5% плагіату.

Читай у Google News!