Секретар Київради про політичні репресії в Україні: Київ не мовчатиме

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
політичні репресії

Київська міська рада проголосувала за звернення до президента України Володимира Зеленського з вимогою припинити політичні переслідування опозиції.

Про це заявив секретар Київради і голова Київської міської організації партії “Європейська солідарність” Володимир Прокопів, повідомляє prm.ua.

“Вчора кожна фракція Київської міської ради взяла участь у голосуванні за звернення до президента Зеленського. В ньому чітко сказано, те, що сьогодні тут відбувається немає жодного відношення до правосуддя. Таким чином столичний парламент висловив свою позицію. Депутати місцевих рад мають дбати про добробут своїх містян, але коли в країні почались політичні репресії – Київрада не може і не буде мовчати. Київ не може і не буде мовчати. Я хочу звернуту увагу центральної влади, що Київ завжди задавав тон місцевого самоврядування. Якщо інші місцеві ради підтримають звернення – ми з вами будемо жити в країні без політичних репресій. Ми обов’язково переможемо”, – заявив він.

Печерський районний суд Києва сьогодні, 8 липня, проводить засідання, на якому розгляне запобіжний захід для п’ятого президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко після засідання суду заявив, що чинна влада має зрозуміти, що зараз необхідно об’єднуватися для спільної розбудови Української держави та відстоювання її суверенітету і територіальної цілісності.

Раніше Печерський районний суд переніс засідання у справі щодо обрання запобіжного п’ятому президенту України, лідеру “Європейської Солідарності” Петру Порошенку.

Суддя Печерського суду Сергій Вовк відмовив у клопотанні сторони захисту п’ятого Петра Порошенка у відводі прокурорів.

18 червня під Печерським районним судом Києва відбулася акція на підтримку Петра Порошенка.

Авторитетні міжнародні організації, низка впливових світових політиків, українські громадські діячі, активісти та медіа закликають президента Володимира Зеленського припинити політичні переслідування Порошенка.

У фракції “Європейської Солідарності” абсолютно переконані, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова отримала чітку вказівку від президента Володимира Зеленського щодо переслідування опозиції.

Читай у Google News!