СБУ знову приходила на АрселорМіттал

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” заявили, що у вівторок СБУ знову прийшла на підприємство для огляду об’єктів коксохімічного виробництва у рамках розслідування кримінального провадження за статтею “екоцид”. При цьому фахівців підприємства не допустили до участі в огляді. Про це повідомляє сайт підприємства.

“Кривий Ріг, 3 вересня 2019 р. Сьогодні Служба безпеки України знову прийшла на наше підприємство. Цього разу для огляду об’єктів коксохімічного виробництва. На підприємство допущено 11 представників СБУ у супроводі фахівців головного управління екологічної інспекції та Держпродспоживслужби у Дніпропетровської області та Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України. При цьому співробітники СБУ відмовилися допускати до участі в огляді фахівців підприємства, тим самим позбавили їх можливості належним чином оцінити вимірювання, що проводяться, та дії”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили на підприємстві, представники СБУ спільно з екологами проводять огляд вуглепідготовчого, коксового цехів, а також цехів уловлювання та сіркоочистки коксохімічного виробництва. Огляд проводиться на підставі ухвали Бабушкинського районного суду м. Дніпра від 13.08.2019 р. у рамках розслідування кримінальної справи за статтею 441 КК України (“Екоцид”).

Як повідомлялось, “АрселорМіттал Кривий Ріг” збільшить інвестиції у захист довкілля після обшуків СБУ.

Читай у Google News!