СБУ затримала пропагандистку, яка закликала створити “Запорізьку народну республіку”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Співробітники Служби безпеки України у ході виконання завдань з контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки припинили протиправну діяльність проросійської інтернет-пропагандистки, яка в соціальних мережах закликала до створення так званої “Запорізької народної республіки”, повідомляє СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Запоріжжя здійснювала адміністрування ресурсу “Запорожская народная республика” та розповсюджувала проросійські деструктивні публікації, у тому числі матеріали із закликами до позбавлення України виходу до Азовського та Чорного морів через створення на території південно-східних областей фейкової “Новоросії”.

За результатами проведення співробітниками СБУ невідкладних слідчих дій інтернет-активісту затримано, вилучено технічні засоби здійснення протиправної діяльності. Розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України), за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Як повідомлялось, СБУ викрила екстремістське угруповання кероване з рф.

Читай у Google News!