S&P підтвердило рейтинг України на рівні “B-/B”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов’язаннями в іноземній та національній валюті на рівні “B-/B”, прогноз – “стабільний”, повідомляється на сайті S&P.

“S&P Global Ratings підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов’язаннями в іноземній та національній валюті на рівні “B-/B”. Прогноз по рейтингах -“Стабільний”, – йдеться в повідомленні. Крім того, S&P підтвердило рейтинг України за національною шкалою – “uaBBB”.

В агентстві зазначають, що прогноз «стабільний» відображає очікування того, що в цілому Україна буде виконувати умови угоди з МВФ в рамках програми розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF) обсягом 3,9 млрд дол., хоча можливі деякі затримки в їх виконанні. Угода сприятиме стабілізації макроекономічної політики України в 2019 році, в період проведення президентських та парламентських виборів.

Крім того, S&P очікує, що Україна збереже доступ як до внутрішніх, так і до міжнародних ринків капіталу, що дасть змогу погашати борги в 2019 році.

Читай у Google News!