Rzeczpospolita: Навіщо стільки офіцерів українських служб ризикувало життям?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Видання Rzeczpospolita на своїх шпальтах запитує “і навіщо стільки офіцерів українських служб ризикувало життям?”, передає polskieradio.pl.

Видання повідомляє, що “Апеляційний суд в Києві звільнив ключового свідка у справі збиття літака МН-17 Володимира Цемаха” і цитує Володимира Зеленського: “Я готовий зробити все, щоби наші хлопці повернулися до дому”.

“Багато вказує на те, що  президент України говорив правду, – пише газета. І додає, – за свободу українських в’язнів Кремля Київ буде змушений заплатити високу ціну”. Rzeczpospolita пояснює ким є Цемах і яка його роль у справі збиття малайзійського літака, але передусім підкреслює, наскільки складною була операція українських спецслужб з викрадення бойовика “ДНР”.

“Важко повірити, що офіцери українських спецслужб ризикували власним життям, якби Цемах не володів важливою інформацією, – пише польська газета. – У середу 40 євродепутатів звернулося до президента Зеленського щоби не обмінювати Цемаха”.

На шпальтах газети теж читаємо, що “після звільнення Цемаха російські ЗМІ наввипередки цитували президента росії, мовляв, “розмови про обмін полоненими добігають кінця”. “росіяни мають звільнити, зокрема, засудженого на 20 років колонії Олега Сенцова та 24 моряків, взятих в полон минулого року”, – читаємо у виданні.

Як повідомлялось, Київський апеляційний суд випустив ключового свідка у справі МН17.

Читай у Google News!